Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
09.04.2019
917
0

Херсонські каратисти привезли тридцять медалей зі змагань в Ужгороді (ВІДЕО)

Херсонські каратисти привезли тридцять медалей зі змагань в Ужгороді (ВІДЕО)

З 30-ма медалями до Херсона повернулася команда з кіокушин-карате. Отримали їх спортсмени на відкритому Чемпіонаті Закарпатської області. Переможців разом з батьками зустрічали й кореспонденти Суспільного.

200 спортсменів з Полтавської, Закарпатської, Херсонської областей та міста Мукачева виступали в Ужгороді, розказує тренер Михайло Чернов. У херсонській команді було 33 спортсмени. Додому привезли 19 "золотих", шість "срібних" і п’ять "бронзових" медалей.     

Вперше брала участь у змаганні й одразу виборола призове місце Варвара Ковбель.

Перше місце й в Антона Кравченка. Це четверта медаль вищого ґатунку, говорить хлопець.

"Я посів перше місце у своїй категорії. Суперники були з Мукачева. Усі старалися, усі молодці, але чемпіон може бути лише один", - каже Антон Кравченко, переможець відкритого чемпіонату Закарпатської області з кіокушин-карате.

Ілона Кравченко, мати спортсмена:

"Радість, гордість. Гордість за усю команду. Херсон багато медалей привіз. Вони у нас всі молодці. Вони багато працюють. Тренуються щоденно. Як мама можу сказати, що це неймовірний труд. Щоб досягнути якихось результатів, треба працювати дуже багато".

Сергій Осінній, батько спортсмена:

"Неймовірні емоції. Коли змагання - ми кидаємо усе: роботу, бізнес. Я відключаю телефон. Вболіваємо не тільки за свою дитину, а й за усю команду. Знімаємо на телефон і відправляємо батькам, тому що діти там самі". 

Результатом задоволений Леонід Чернявський. Говорить, що херсонські спортсмени здобули найбільше нагород.

"Мета поїздки подвійна. Перша – популяризація кіокушин карате в Закарпатській області. Там організація нова. Завдання було підняти, презентувати і показати. Мети досягнуто. Друге  завдання: підготувати спортсменів до чергових змагань – Чемпіонату України", - говорить Леонід Чернявський, віце-презедент громадської організації "Кіокушин-БуДо-карате".

Ольга Ляшенко, Ігор Педченко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину