Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
09.09.2020
285
0

Херсонські інклюзивні практики визнані кращими в Україні

Херсонські інклюзивні практики визнані кращими в Україні

З 4 по 6 вересня у м.Скадовську на базі дитячого оздоровчого табору ім. Ю. О. Гагаріна відбувся Фестиваль кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів». Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Захід відбувся за ініціативи Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» та фінансової підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» та АТ «Укрсиббанк» в рамках проєкту «Срібна монетка».

У фестивалі взяли участь понад 200 учасників, які представили 51 проєкт, що увійшли до фіналу Конкурсу «Кращі інклюзивні практики України - 2020».

Мета конкурсу популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Дипломами І ступеня, символами фестивалю та цінними подарунками нагороджені проєкти: «Інклюзивна кав’ярня «Старе місто» (м. Луцьк), «Ти будеш собою пишатися!» (м. Херсон), «Спорт єднає» (м. Вінниця), «Музичне виховання дітей дошкільного віку як засіб соціалізації особистості в умовах сучасних викликів» (м. Вінниця), Соціально-інтерактивна вистава «Право Є?» за мотивами «Конвенції ООН про права людей з інвалідністю» (м. Київ), Група адаптивного кіокушин БуДо карате (м. Херсон).

Крім того, учасники фестивалю обмінялися досвідом під час майстер-класів, продемонстрували свої таланти у театральному, вокальному, хореографічному та ораторському мистецтві.

Довідка. Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину