Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
12.11.2019
670
0

Херсонські громади отримали 348 мільйонів гривень єдиного податку

Херсонські громади отримали 348 мільйонів гривень єдиного податку

За 10 місяців 2019 року фізичні особи - платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини 348 млн. грн. єдиного податку. В абсолютних цифрах це означає, що херсонські підприємці збільшили сплату єдиного податку на 61 млн. грн. або 21 відс. порівняно до показників аналогічного періоду минулого року. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Трійцю лідерів очолюють підприємці Херсона, які перерахували до місцевого бюджету 177,6 млн. грн. єдиного податку або на 30,1 млн. грн. більше ніж торік. Бізнесмени Нової Каховки та Каховки внесли до бюджетів своїх громад по 32,5 млн. грн. та 25,3 млн. грн. податків та перевищили на  5,9 млн. грн. та 4,4 млн. грн. минулорічні надходження за ведення підприємницької діяльності відповідно.    

Зростання надходжень єдиного податку від бізнес-спільноти Херсонщини значно доповнює фінансовий стан територіальних громад. Підприємці області доводять свою відповідальність перед державою сумлінною сплатою податків. Податки мають витрачатися там, де вони збираються!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину