Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
07.08.2018
536
0

Херсонські фіскали залучили до місцевих бюджетів майже 1 мільйон гривень податку на майно

Херсонські фіскали залучили до місцевих бюджетів майже 1 мільйон гривень податку на майно

У результат проведеної інвентаризації на курортному узбережжі Херсонщини закладів відпочинку юридичних осіб, фіскали залучили до місцевих бюджетів майже 1 мільйон гривень податку на майно, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

За базу відпочинку Генічеського району площею 8 тис. кв. м. на 440 місць перерахували до місцевого бюджету 638 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2016-2018 роки та орендну плату за землю в розмірі 92 тис. гривень.

За результатами проведеної документальної виїзної перевірки іншому закладу оздоровлення Генічеського району донараховано податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у сумі 31 тис. гривень.

По суб’єктам господарювання, які ухиляються від декларування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, проводиться збір податкової інформації, необхідної для проведення документальних позапланових невиїзних перевірок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину