Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2019
05.02.2019
371
0

Херсонські фіскали стягнули з КП "Дніпровський" майже півмільйона гривень

Херсонські фіскали стягнули з КП "Дніпровський" майже півмільйона гривень

Завершилася «епопея» накопичення боргів перед бюджетом для комунального підприємства «Дніпровський», яке обслуговувало житлові об’єкти, та протягом 2011- 2018 років не сплачувало самостійно задекларовані грошові зобов’язання.

У січні п.р. з банківських рахунків боржника до державного бюджету було стягнуто 470 тис. грн. податкового боргу із податку на додану вартість. Про це ПІК повідомили спеціалісти управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Передувала цьому кропітка судова практика: податковий орган неодноразово отримував рішення судів на стягнення коштів та реалізацію майна комунального підприємства. І за рішенням суду, керуючись п. 20.1.33 Податкового кодексу України, спеціалістами фіскальної служби області накладено арешти на кошти, що знаходяться у банках, платника податків та направлено інкасові доручення на стягнення всіх наявних коштів на банківських рахунках.

Банківські установи, які обслуговують комунальне підприємство, вчасно виконали інкасові доручення служби та списали наявні кошти в рахунок погашення боргу перед державою.

Висновок один: у разі нехтування чинним податковим законодавством України, за накопичення значних боргів по сплаті податків до бюджетів різних рівнів відповідати доведеться своїм майном усім, хто пов'язаний із здійсненням підприємницької діяльності платника - і його керівникам, і засновникам таких боржників.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину