Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
26.06.2019
757
0

Херсонські фіскали приймають дзвінки про корупційні порушення

Херсонські фіскали приймають дзвінки про корупційні порушення

  З 01 липня п.р. відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймає телефонні дзвінки від громадян та платників податків з питань дотримання антикорупційного законодавства, своєчасного реагування та припинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.  

   Спеціалісти підрозділу активно співпрацюють із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень за вимогами п. 4 ст. 53 Закону України від 14.1.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі - «Закон»).

Громадяни, котрі надають інформацію та допомогу для запобігання та протидії корупції, перебувають під захистом держави. Такі повідомлення мають характер конфіденційних, інформація про осіб, що надали такі повідомлення не підлягає розголошенню.

      УВАГА:

   Ви можете залишити відповідне письмове або усне повідомлення, інформацію яка стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі згідно із Законом.

     Письмове повідомлення надсилайте на адресу: 73026, м. Херсон, прос. Ушакова, 75, з позначкою на конверті «Про корупцію».

     Із усним повідомленням звертайтеся за номером (0552) 42-76-80, який працює у робочі дні з 9.00 до 18.00, у п`ятницю до 16.45 (крім обідньої перерви).

     Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресуks.vzvk@sfs.gov.ua

     Всі повідомлення розглядаються працівниками відділу згідно з вимогами діючого законодавства.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину