Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
03.10.2018
112
0

Херсонські експерти опрацювали понад 5 тис. проектів землеустрою з інших областей

Херсонські експерти опрацювали понад 5 тис. проектів землеустрою з інших областей

Від початку нинішнього року на розгляд херсонських фахівців надійшло 5 107 проектів землеустрою, розроблених в інших областях України. На сьогодні фахівці розглянули 5 045 проектів (99%), з яких 3 334 отримали позитивний висновок і були погоджені експертами (66%). Не отримали погодження через суттєві зауваження 1 711 проектів землеустрою (34%). Ще 62 проекти перебувають в роботі. Про це ПІК повідомили у прес-службі Держгеокадастру

За цей період структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили на погодження до інших областей 5 204 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі 4 865 проектів (93%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні вже опрацьовано 5 083 проекти (98%), ще 121 документація залишається на розгляді у експертів.

 Довідково: Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину