Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
10.03.2018
535
0

Херсонські домівки: проводка ледь «жива», обгорілі розетки, саморобні «козли»

Херсонські домівки: проводка ледь «жива», обгорілі розетки, саморобні «козли»

У Херсоні рятувальники разом з поліцейськими провели рейд - «відпрацювання» у житловому секторі на вулиці Чайковського і провулках Насипному та Учбовому. Про це ПІК повідомили у ГУ ДСНС в Херсонській області.

Читайте також: Заручники вогню -2 - проблеми старого центру у Херсоні

Херсонцям роз’яснювали, як правильно і безпечно використовувати обігрівачі, електропобутові прилади, а також користуватися пічним опаленням. Особливу увагу було приділено особам, які належать до підвищеної «групи ризику», які за певних причин опинилися у складних життєвих обставинах.

Рятувальники зазначають, що найчастіше у ході обігріву пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі.

Під час зустрічей з людьми в їх оселях рятувальники здебільшого рекомендували, що варто відремонтувати чи замінити, щоб очевидно не наражати себе на небезпеку.

Приміром, в одній із квартир і гріються відкритою електроплиткою і тут же на ній готують. Проводка ледь «жива» - скручені дроти з різних матеріалів – алюмінію та міді. А це нерідко призводить до замикання. У якому стані знаходяться розетки, електроподовжувачі? Це – «класика жанру»: обгорілі, не прикручені до стіни, тягнуться просто по дерев’яній долівці чи доріжках. Така ж історія і з саморобними «козлами». Це просто витвори мистецтва народного жанру – цеглини просто на металевих трубках і на них просто сушаться недопалки.

1

Читайте також: Заручники вогню або скільки гідрантів є в Херсоні

У провулку Учбовому рейдівці відвали помешкання, де близько місяця тому сталася пожежа.
Сусіди з впритул розташованих будинків самовіддано рятували родину з двома дітьми та їх багаточисельних гостей, яких було як у «рукавичці».
Вогнеборці прибули за викликом оперативно і їм вдалося відбити вогонь від сусідніх приміщень, але загроза виникнення нового займання і перекидання вогню існує й досі. Цим переймаються жителі провулку і наголошують на тому, що відповідні служби не повинні зволікати, а частіше навідуватися з контрольними перевірками до складних сімей, особливо, якщо там ростуть діти.

Читайте також: Орден для херсонського  пожежного 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину