Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
Гаряча новина
15.02.2018
824
0

Херсонські депутати від Самопомочі шукають нову партію?

Херсонські депутати від "Самопомочі" шукають нову партію?

Мільярдер, нардеп та екс-губернатор Донецької області  Сергій Тарута відвідав Херсон – він побував, зокрема, у Херсонському морському торговому порту. А супроводжували його у цій таємничій поїздці два депутати від Самопомочі – облради Володимир Шадрін та міської ради Руслан Рубан.

Таку інформацію оприлюднило видання  «Херсонщина за день», передає ПІК

Як повідомляє видання, у Херсоні Тарута презентував нову політичну партію «Основа». Кому він її презентував – невідомо.

«Найцікавіше, що після відвідування підприємств, мільярдер мав зустрітися з херсонцями, проте сам приїзд був покритий таємницею, так що і херсонці були таємничі», - написало видання.

Яким чином причетні до нової партії та мільярдера Тарути депутати від іншої партії  - Шадрін та Рубан,  можна лише припускати.  Можливо, причина в тому, що  у херсонській "Самопомочі"  раз по раз виникають конфліктні ситуації. Зокрема, у минулому році виник розкол у фракції міської ради – там з’явилось дві фракції, одну з яких очолив Рубан, а іншу - Дмитрієв (на сайті "Самопомочі" вказано, що саме Дмитрієв очолює осередок партії на Херсонщині). Пізніше, в "Самопомочі" підтвердили легітимність саме Дмитрієва. Мав місце конфлікт, пов’язаний і з Володимиром Шадріним.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину