Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
20.10.2018
888
0

Херсонські депутати "лебединці" не повірили

Херсонські депутати "лебединці" не повірили

У Херсоні знову звучить тема "лебединки". Багатостраждальне озеро у парку Херсонська фортеця, точніше те, що від нього залишилося, стало каменем спотикання на сесії міської ради під час розгляду питання про зміни до міського бюджету на 2018 рік, передає ПІК.

Нагадаймо, декілька сесій тому депутати вже виділяли 750 тис. гривень на реконструкцію водойми, яка в Херсоні не функціонує понад 20 років. А сьогодні знову попросили грошей. 250 тис. гривень - саме таку суму вимагала прописати у питанні внесення змін група депутатів, яка лобіює тему "лебединки". За словами ініціаторів, гроші необхідні на проектну документацію. Були у залі і противники даної ідеї.

-250 тисяч, які ви собі намалювали на виготовлення землевпорядної документації - це космічна сума. Побійтеся Бога, припиніть хапати гроші. Проект має коштувати 30-50 тис., не більше - зазначив депутат Олег Романюк.

Група ініціаторів доводила зворотнє.

-Ми зробили всі документи і сьогодні залишилося лише прописати в "Геоінформ" кошти. Якщо ви не хочете, щоб ми відродили Лебедине озеро, встаньте і скажіть, - зазначила депутат Олена Мазур.

Але доводи виявилися непереконливими, 250 тис. не пройшли. Не пропустили і 50, а потім і 100 тисяч з цього питання окремими пропозиціями.

Нагадаймо, питання відновлення Лебединого озера з проектом під кафе лобіює група депутатів на чолі з Валерієм Боржковим.

Понад 10 років тому ймовірність відновлення озера вивчали активісти Громадянського руху "Відродження Херсона". Тоді провідні архітектори винесли вердикт - об'єкт проблематичний, оскільки під час його проектування було допущено інженерну помилку. Через це протікає чаша озера і простіше спроектувати і створити нову штучну водойму, ніж реанімувати "лебединку".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину