Pik
Сьогодні, 26 Квітня 2019
16.08.2018
468
0

Херсонські депутати хочуть почути звіт Мєрікова у справі про напад на Гандзюк

Херсонські депутати хочуть почути звіт Мєрікова у справі про напад на Гандзюк

На наступну сесію Херсонської міської ради запросили начальника Головного управління Національної поліції в  області Артура Мєрікова для того, щоб він прозвітував про те, як розслідується напад, що стався  у Херсоні,  на в.о. керуючого апарату міської ради Катерину Гандзюк, передає ПІК

Про це повідомив сьогодні, 16 серпня, на позачерговій сесії міської ради міський голова Володимир Миколаєнко після виступу депутата міської ради Євгена Матковського.

Депутат Євген Матковський відзначив у своєму виступі:  «У мене прохання від наших колег, щоб на наступну сесію ми заслухали звіт Національної поліції, прокуратури, СБУ щодо подій, що сталися у Херсоні. Громадськість по всій Україні наполягає, щоб ці справи швидше розслідувалися, ми бачимо саботаж правоохоронних органів».

«Не розслідуються ні побиття активістів, депутатів, чиновників. Якщо зараз не зупинимо, це стане комом, котрий буде тільки поширюватися. Тому я дуже закликаю, щоб ці представники правоохоронних органів були і надали повний звіт що вони напрацювали. Хоча не думаю, що вони щось нададуть,бо вони просто саботажники. Ну, хоча б послухаємо 28 серпня», - каже депутат.

У свою чергу, міський голова Володимир Миколаєненко зазначив: «Ми вже направили звернення до Артура Мєрікова з запрошенням бути присутнім на сесії. Проінформувати не лише про напад на Катерину Вікторівну (Гандзюк – ред.), але й те, що відбувалось попередньо – напад на активістів, на працівників журналістського кола. Я сподіваюсь, що вони хоч тут проявлять ініціативу, будуть присутні».

Нагадаємо, напад на чиновницю стався 31 липня. 

Читайте також: 

Напад на Гандзюк: особу другого підозрюваного досі не встановили

Херсонського журналіста Сергія Нікітенка побили

Інцидент у мерії: поліція відкрила кримінальне провадження

Побиття депутата Матковського: замінили слідчого, взяли показання

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину