Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
28.07.2016
206
0

Херсонське радіо «Софія» виграло у конкурсі Нацради

Херсонське радіо «Софія» виграло у конкурсі Нацради

Про це стало відомо сьогодні, 28 липня, після підбиття підсумків конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням 5 вільних радічастот у населених пунктах Херсонській області: м.Генічеськ, смт Новотроїцьке та с.Василівка Каховського району. Про це ПІК повідомили у прес-службі ХОДА.

Оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіочастот відбулося ще 18 травня цього року.

Переможцем у м. Генічеськ та с. Василівка став регіональний мовник ТРО «Софія». Почути українське мовлення можна буде на хвилях 100.9 FM у Генічеську та 103.6 FM у Василівці.

За умовами конкурсу у програмній концепції ТРО «Софія» не менше 50 % ефірного часу будуть складати інформаційні передачі, присвячені місцевій тематиці, транслюватимуться дитячі передачі, а мовлення буде здійснюватись без ретрансляції програм інших мовників.

Цей конкурс став одним з перших результатів діяльності спеціально створеної міжвідомчої робочої групи Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину