Сьогодні, 24 Листопада 2017
10.11.2017
139
0

Доведеться сплатити 750 тисяч гривень штрафу

Херсонському підприємству доведеться сплатити до бюджету 750 тисяч гривень штрафу за те, що  воно протягом 2014-2015 років займалося «паперовими» поставками вугілля. Відповідну перевірку провели аудитори Головного управління ДФС у Херсонській області під час проведення документальної планової виїзної перевірки суб’єкта господарювання.

Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління  ДФС у Херсонській області.

Власники підприємства сподівалися, що фіскали «не помітять» відсутність  у перевізника товарно - транспортних накладних, власних транспортних засобів та основних фондів для переміщення товару від залізничної станції до складів. Цікавим «трудовим рекордом» стала звітність про офіційне працевлаштування однієї особи, яка здійснювала всю господарську діяльність підприємства.  

Аудитори фіскальної служби впевнилися: документальне оформлення послуг із перевезення вугілля від контрагента не мало юридичної сили, було недійсним та безпідставним, не мало жодних підстав для формування податкового кредиту.

Підприємство спробувало апелювати до суду про скасування донарахованих грошових зобов’язань із ПДВ на 600 тис. грн. та штрафних санкцій у сумі           150 тис. гривень. Однак, рішення Херсонського окружного адміністративного суду засвідчило правомірність донарахованих за результатами перевірки платнику - порушнику грошових зобов’язань.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1148
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1029
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину