Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
27.07.2014
227
0

Херсонская Самооброна тоже за введение военного положение в области

Херсонская Самооброна тоже за введение военного положение в области

Херсонская Самооброна на своей страничке в Фейсбуке заявила, что поддерживает инициативу Одарченко о введение в области военного положения, передает "ПИК".
«До уваги усіх активістів, яким не байдужа доля нашого краю та України в цілому!
Збираємось в середу, 30 липня, біля ОДА, щоб підтримати ініціативу голови державної адміністрації Юрія Одарченка ввести військовий стан в прикордонні з Росією області. Всі ми знаємо в якому непростому становищі знаходиться наша країна, тому маємо бути максимально підготовлені до можливого вторгнення російського агресора на територію нашої країни. Введення військового стану дасть можливість підготуватися повною мірою до захисту нашої Батьківщини.
Отож, збираємось 30 липня біля ОДА о 18.00 аби показати свою позицію на всю Україну! Слава Україні!»
, - говорится в сообщении.
Как ранее сообщал «ПИК», на пресс-конференции в ОГА 26 июля о том, что в Херсонской области нужно ввести военное положение, заявил председатель облгосадминистрации Юрий Одарченко. На этой же пресс-конференции он сказал, что уходит в оппозицию к действующей власти, чтобы «доказывать народу, что эти принципы («ВО»Батькивщина» - ред.) лучше за принципы, которые будут предлагать все другие политические силы».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину