Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
28.10.2016
296
0

Херсонська ТЕЦ – пориви, штрафи та пеня

Херсонська ТЕЦ – пориви, штрафи та пеня

«Державне підприємство «Херсонська ТЕЦ» - за 4 дні 66 поривів, це підготовка до опалювального сезону», - констатував міський голова Херсона Володимир Миколаєнко на засіданні регіональної платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування, що пройшло 26 жовтня у Херсоні.

«Колеги, ми входимо в опалювальний сезон, і щоб було розуміння: Державне підприємство «Херсонська ТЕЦ» півміста опалює і півміста - комунальне підприємство. По комунальному підприємству - за 3 дні практично сто відсотків опалення отримали і заклади соціальні, і мешканці житлових будинків.

Державне підприємство «Херсонська ТЕЦ» за 4 дні 66 поривів - це підготовка до опалювального сезону. Не хотів би звинувачувати тільки керівництво - хоча й вони несуть відповідальність. Але ситуація по боргах. Херсонська ТЕЦ борг за спожитий газ 37 млн, з них 15 млн саме борг за спожитий газ, а 22 млн - штрафи і пені, які нараховані за те, що держава різницю в тарифах не відшкодувала. Саме ті тарифи, які вони встановлювали», - розповів міський голова.

Він відзначив, що на нараді з питань підготовки до зими Прем'єр-міністр назвав пеню та штрафи «беспределом» і запевнив, що він цього не дозволить. «Колеги, але вони є», - каже міський голова Миколаєнко. Проте міський голова похвалив Прем'єр-міністра за те, що у того слова не розходяться з ділом і вже є ініціатива для вирішення проблеми. «Є ініціатива, що якщо за 5 років погашається борг за газ, то пеня та штрафи будуть списані. То це вже розуміння проблем що виникли у суспільстві», - сказав Миколаєнко.

тец

Він також відзначив, що тепловики, підприємства - монополісти, висловлювали підозру, що їх підводять до банкрутства та приватизації. «Що позакладали комусь - чи міський голова позакладав, чи глава Уряду, чи ОДА, чи нардеп, чи ми всі спільно», - іронізує Миколаєнко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину