Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
07.05.2016
123
0

Херсонська облрада запрошує партнерів до «Арабатської стрілки»

Херсонська облрада запрошує партнерів до «Арабатської стрілки»

Нагадаємо, в обласній раді створена робоча група з питання підвищення ефективності роботи комунального підприємства «Арабатська стрілка».

11 травня депутати виїдуть до Генічеського району, де безпосередньо на території бази зустрінуться з підприємцями і розставлять крапки над «і» щодо подальшої співпраці.

«Ми запрошуємо всіх, хто провадить свою діяльність на території бази або має такий намір. Ми запропонуємо всі об'єкти, які зможемо надати в користування підприємцям», - каже депутат облради, керівник робочої групи Віктор Деркач. -
У кого є можливість надавати послуги і масажиста, і перукаря, і майданчик дитячий поставити, нехай приїздять, ми знайдемо вільне місце і запропонуємо нормальні ціни».

Сьогодні на базі є 111 будиночків, що належить КП. Вони знаходяться у не найкращому стані і потребують ремонту. Робоча група вважає, що, швидше за все, деяку частину здаватиме сама база, та більшість будиночків все-таки варто здати підприємцям - тому що вони більш мобільні і вже цьогоріч зможуть підготувати їх до сезону та наповнити їх відвідувачами.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину