Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
21.09.2016
157
0

Херсонська міська влада контролює питання вчасної виплати заробітної плати

Херсонська міська влада контролює питання вчасної виплати заробітної плати

За січень-серпень 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 2 млн. 406,5 тис. грн., та на 01 вересня цього року становила 8 млн.752,3 тис. грн.

Заборгованість мали 26 підприємств усіх форм власності та господарювання. З них ( у відсотках від загальної суми заборгованості):

- 70 % - 13 економічно активних підприємств (6 млн.95 тис. грн.);

- 19% - 8 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 674,9 тис. грн.);

- 11% - 5 економічно неактивних підприємств (982,4тис. грн.).

Протягом серпня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасило міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» (2 млн.361,1 тис. грн.).

В межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та тримають на постійному контролі питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-липня 2016 року проведено 26 засідань цих комісій, заслухано 244 керівника підприємств-боржників.

На вищевказаних комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється поглиблений аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину