20.07.2016
206
0

Херсонська команда стала другою в Чемпіонаті з пішохідного туризму

З 10 по 15 липня на карпатській землі села Новій Мізунь Івано-франківської області відбувся 45 Чемпіонат України серед юнаків з техніки пішохідного туризму.

Участь у ньому брали 21 команда-представниці з різних областей України, а також команди м. Києва та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Херсонська область, яка вже кілька років є однією з найсильніших представниць на змаганнях, також мала змогу продемонструвати свої вміння та навички з цього виду спорту.

Про це у фейсбук повідомляє Херсонський обласний центр туризму.

Наш край був представлений молодою командою, яка ще не виступала на Чемпіонатах України, але це не завадило спортсменам показати достойний результат й з першого ж дня змагань долучитися до запеклої боротьби за п'єдестал.

На дистанції «Командна смуга перешкод» херсонська збірна посіла 2 місце, лише трохи поступившись команді УДЦТКУМ.

Дистанція другого дня «Крос-похід» завершилася для команди 3 місцем, а третього «Особиста смуга перешкод» 4 місцем.

На відміну від команд інших областей, наші спортсмени всі три дні не мали місця, нижче за 4, що й дало змогу зайняти в загальнокомандному заліку 2 сходинку п'єдесталу.