Pik
Сьогодні, 20 Березня 2019
07.03.2019
504
0

Херсонська ТЕЦ попереджає боржників про введення пені

Херсонська ТЕЦ попереджає боржників про введення пені

Станом на 1 лютого 2019 року сума заборгованості населення перед АТ «Херсонська ТЕЦ» становить 140 000 000 гривень, повідомляє підприємство на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

У повідомленні адміністрація підприємства вкотре закликає абонентів централізованого опалення не відтерміновувати сплату боргових зобов’язань за житлово-комунальні послуги. Адже значна сума заборгованості вже стягнута за судовими рішеннями за позовами АТ «Херсонська ТЕЦ». Це означає, що зі споживачами працюватимуть державні виконавці, які в рамках Закону «Про виконавче провадження», вживатимуть заходи примусового стягнення заборгованості, а саме: описуватимуть та реалізовуватимуть рухоме та нерухоме майно боржників, накладатимуть арешт на рахунки в банках (у т.ч. карткові). Крім основної заборгованості, неплатникам додатково доведеться сплатити судовий збір (1% від суми боргу, але не менше 0,4% від розміру прожиткового мінімуму), виконавчий збір (10% від суми боргу) та витрати виконавчого провадження.

Також у підприємстві наголошують, що з 1 травня 2019 року набере чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Це нововведення передбачає сплату пені. Її розмір, відповідно до закону, становить 0,01% суми боргу за кожен день прострочення.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину