Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
08.02.2019
693
0

Булюка на сесії облради «пронесло»

Булюка на сесії облради «пронесло»

Депутати Херсонської облради 8 лютого не підтримали питання про створення тимчасової контрольної комісії з контролю за станом розслідування правоохоронними органами резонансних злочинів, вчинених на території області, в тому числі, щодо можливої причетності до цих злочинів керівництва ОДА та облради.

За це питання проголосували лише 15 депутатів, передає ПІК.

Що пропонував радикальний депутат Рудик

Треба відзначити, що питання про створення ТКК виніс на сесію радикал Василь Рудик, проте звучало воно геть інакше, ніж коли за нього почали голосувати. У зверненні, яке він озвучив на сесії, мова йшла про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності заступників голови облради.

Зокрема, депутат посилався на звернення віче, що відбулося на площі Свободи 6 лютого – у ньому учасники акції вимагали відставки представника партії «Наш край» і заступника голови облради Віталія Булюка, оскільки «на їх думку, ця людина працює на дестабілізацію Херсонської області», відзначив Рудик.

Тому Рудик пропонував створити ТКК, яка мала б перевірити діяльність заступників голови облради щодо «компетенції їх займаним посадам», «перевірити результати виконання ними функцій і завдань», «перевірити факти, викладені у звернення учасників народного віче», зокрема, щодо Булюка – його зв’язків з представниками окупованих територій і представниками РФ та «внести пропозиції щодо оптимізації видатків на утримання апарату облради».

Легким порухом руки…

Під час обговорення питання 44 порядку денного – про створення тимчасової контрольної комісії, голова облради Владислав Мангер заявив – голосувати будуть за питання у новій редакції, зверенння опрацювала юридична група.

Представник юргрупи сформулювала питання так: про створення тимчасової контрольної комісії з контролю за станом розслідування правоохоронними органами резонансних злочинів, вчинених на території області, в тому числі, щодо можливої причетності до цих злочинів керівництва ОДА та облради. Не було вже згадки про Булюка, про оптимізацію видатків на утримання апарату облради.

Херсонська облрада вирішила обійтися без своєї «ТСК»

Після того, як питання депутати проголосували за основу, в бій вступив керівник фракції «Наш край» в облраді Олександр Синенко.

Він відзначив: у зверненні Рудика згадали Віталія Булюка, це було адресно. «Питання в тому, що якщо ми даємо оцінку керівництву обласної ради в особі голови і заступників, то це прописано в законі про місцеве самоврядування. Якщо ми планували тимчасову контрольну комісію в частині резонансних злочинів, то це повинно пройти мандатну комісію. Що нам заважало на президії це обговорити, за день, вчора, за півгодини до цього? Це ми будемо фактично якісь наклепи зводити?», - вважає нашкраївець.

На його думку, мова йде про зведення особистих рахунків, питання принесли з вулиці, мовляв. «А там ми розуміємо, як воно все проплачувалося…» - заявив керівник фракції. Він запропонував колег не голосувати взагалі за це питання. У результаті питання, яке й так було вже «переписане», не набрало необхідної кількості голосів.

Як раніше передавав ПІК, Радикал пропонує перевірити роботу заступників Мангера.  ПІК також писав про те, скільки заробляє керівництво  облради

 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину