Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
02.10.2017
1422
0

Херсонська облрада виганяє дітей-спортсменів з приміщення

Херсонська облрада виганяє дітей-спортсменів з приміщення

Херсонська обласна рада виганяє дітей-спортсменів з приміщення Обласного палацу молоді і студентів (колишній ДКТ). Мова йде про спортивний клуб "Шторм". Така інформація була оприлюднена на сторінці Національний корпус. Херсон» у Фейсбук, передає ПІК. Нагадаємо, раніше облрада "взялась" за циркову студію "Джин Рох", проблеми виникли і з будівлею "Ілюзіону". 

Читайте також: як Мангер збирає голоси депутатів і як Шадрін  виганяє дітей з обласного палацу  молоді

 «Цього року закінчився строк оренди приміщення у клубу "Шторм", в якому тренер та суддя з відомим в Україні іменем Володимир Тимченко тренує дітей бойовому самбо. Близько половини з його вихованців - це діти з малозабезпечених родин та діти воїнів АТО. За умовами договору та Законом України "Про оренду державного майна" (ст. 17, ч.2), "у разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну умов договору оренди протягом одного місяця після закінчення терміну дії договору він вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені договором". Ті самі умови прописані і в п. 10.6 договору. Жодних заяв не було, отже, договір мав бути подовженим.

Читайте також: В обласній раді вирішили будівлю "Ілюзіону" Херсону не передавати

Але сталось не так, як гадалось. Мало того, що Володимиру Тимченку та хлопцям зі Спортивного корпусу , які також тренуються у клубі, неодноразово погрожували, так обласна рада взагалі викинула "фінт вухами": оголошує аукціон на право оренди приміщення (пункт 1.7, останній абзац - ред), де займаються хлопці зі "Шторму"! Бінго!», - йдеться у пості.

Умови оренди непосильні для клубу, де дітей тренують безкоштовно

«Тобто депутатам обласної ради, вибачте, начхати, що купа хлопчаків залишаться БЕЗ можливості займатись спортом. Умови оренди - непосильні для клубу, де дітей із малозабезпечених родин та дітей воїнів АТО Володимир тренує БЕЗКОШТОВНО. Ці хлопчаки посідають найвищі місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня (сторінка Володимира у ФБ - тому вірний доказ). Усе це панове депутати готові забути, бо на кону - ласий шматочок можливої оренди. Більш того: готові начхати на закон, який наразі - на боці Володимира . Він має повне право на оренду цього приміщення на умовах договору від 2014 року, бо НІХТО йому не повідомляв про інше, як того вимагає закон», - пишуть активісти.

«Спортивний клуб "Шторм" , Нацiональний корпус та Спортивний корпус звертаються до всіх депутатів обласної ради з вимогою пояснити, що відбувається і надати обгрунтовану відповідь на те, ЧОМУ наразі клуб "Шторм" знаходиться в опалі. Інакше активiсти Нацiонального корпусу,спортсмени клубу та батьки будуть змушені діяти більш активно в рамках закону», - йдеться у пості. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину