Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
16.03.2018
1537
0

Херсонська облрада виборів президента Росії в Криму не визнає

Херсонська облрада виборів президента Росії в Криму не визнає

На сесії Херсонської облради 16 березня депутати прийняли звернення облради до Президента України, ВРУ і Кабміну щодо грубого порушення Російською Федерацією міжнародного права та українського законодавства з проведення 18 березня 2018 року виборів Президента РФ на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя та невизнання виборів, передає ПІК.

Зачитав це звернення депутат облради Микола Ставицький. За звернення проголосували 46 депутатів. 

У зверненні, зокрема, відзначається: «Автономна Республіка Крим є невід’ємною складовою частиною України». «Намір незаконно провести вибори президента РФ на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя 18 березня 2018 року є порушенням Конституції України, законодавства України, основних принципів та норм міжнародного права», - відзначається у документі.

«Ми, депутати Херсонської обласної ради не визнаємо проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, та вважаємо це грубим порушенням норм міжнародного права». Депутати облради  просять «не визнавати на державному рівні вибори на окупованих територіях України».

«Звернення Херсонської обласної ради щодо невизнання виборів президента РФ в окупованому Криму було проголосовано та прийнято першим на сесії. Із 55 присутніх народних обранців Херсонщини 46 «за», - написав у Фейсбук Микола Ставицький.

1

2

Як раніше передавав ПІК, у Херсонській облраді «імпічмент» не пройшов

Фото зі сторінки Миколи Ставицького у Фейсбук 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину