Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
21.12.2019
1014
0

Херсонська облрада підтримала створення студії для молоді в облмуздрамтеатрі

Херсонська облрада підтримала створення студії для молоді в облмуздрамтеатрі

Херсонська обласна рада підтримала рішення «Про надання згоди на створення театральної студії для молоді як структурного підрозділу Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша». Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії вказаний проект підтримали 45 депутатів - повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Із клопотанням про створення відповідного підрозділу до Херсонської обласної ради звернувся Генеральний директор – художній керівник театру, Народний артист України Олександр Книга.

Головною метою діяльності новоствореної студії стане здійснення концертної та культурно-просвітницької діяльності шляхом підготовки та проведення мистецьких заходів, що пропагують кращі надбання сучасної та класичної української та світової культури. Напрямками діяльності студії передбачено проведення літературно-музичних вечорів і творчих зустрічей, безпосередня участь у заходах театру, проведення та участь у заходах, пов’язаних з пропагандою музичного та театрального мистецтва, тощо. Обов’язковими дисциплінами студії стануть майстерність актора, сценічне мовлення, сценічна пластика, основи режисури, хореографія та вокал.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину