Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
06.05.2020
450
0

Херсонська обласна рада продовжила терміни подачі документів

Херсонська обласна рада продовжила терміни подачі документів

Херсонська обласна рада продовжила терміни подачі документів на включення до складу постійно діючої поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції України, а також на включення до складу присяжних Цюрупинського та Нижньосірогозького районних судів Херсонської області.

Представники громадськості, які відповідають вимогам та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів, повинні до 22 травня 2020 року подати до Херсонської обласної ради затверджений перелік документів, з якими можна ознайомитись за посиланнями:

Перелік документів для включення до списків присяжних громадян. ( http://khor.gov.ua/oholoshennia-pro-nabir-kandydativ-do-skladu-prysiazhnykh/ )

Перелік документів для включенню до складу поліцейської комісії.  ( http://khor.gov.ua/pro-vidbir-kadriv-do-skladu-politsejskoi-komisii-hunpu-v-khersonskij-oblasti/ )

Документи від кандидатів необхідно надсилати за адресою: м. Херсон, площа Свободи, 1 або на електронну пошту Херсонської обласної ради oblrada_ks@hotmail.com.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину