Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
01.06.2020
379
0

Херсонська обласна рада погодила рішення про передачу обладнання для амбулаторій та шкіл

Херсонська обласна рада погодила рішення про передачу обладнання для амбулаторій та шкіл

Під час чергової сесії Херсонської обласної ради, яка відбулась 29 травня, депутати прийняли важливі рішення щодо функціонування одних із найбільш важливих галузей життєдіяльності – охорони здоров’я та освіти. Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

Так, обласна рада передала до комунальної власності місцевих рад Херсонщини 24 комплекти телемедичного обладнання вартістю 2,63 млн гривень. Дане обладнання було придбане за рахунок державного бюджету, а отримають його 16 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, серед яких – заклади Борозенської, Зеленопідської та Любимівської об’єднаних територіальних громад тощо.

Крім того, депутати погодили рішення про передачу трьом місцевим радам – Херсонській міській раді, Новокаховській міській раді та Олешківській районній раді – три комплекти пристроїв для програвання компакт-дисків із звуковим записом. Дані комплекти складаються мікросистем Mystery Electronics у загальній кількості 24 одиниці. Вони були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету, а їхня вартість склала 40,8 тис. гривень. Вказані мікросистеми будуть використовуватися для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 7 закладах загальної середньої освіти, які розташовані на території вказаних вище місцевих рад.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину