Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
21.12.2019
1465
0

Херсонська обласна рада надала згоду на передачу «Білих крил» військовим

Херсонська обласна рада надала згоду на передачу «Білих крил» військовим

На засіданні сесії Херсонської обласної ради 20 грудня депутати надали згоду на передачу зі спільної власності територіальних громад Херсонської області у державну власність (до сфери Міністерства оброни України) комплексу будівель та споруд бази відпочинку «Білі крила», що знаходиться в урочищі Цукури Скадовського району - повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Нагадаємо, До Херсонської обласної ради 22 квітня 2019 року надійшло звернення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України, генерала армії Віктора Муженко з проханням виділити на умовах оренди з можливістю подальшої передачі до сфери управління Міністерства оборони України майнового комплексу «Білі крила».

На сесії Херсонської обласної ради 25 квітня 2019 року було підтримано проєкт рішення «Про надання згоди на укладення договору оренди на комплекс будівель та споруд бази відпочинку «Білі крила», які розташовані за адресою: Херсонська область, Скадовський район, урочище Цукури». Йдеться про передачу в оренду Міністерству оборони України на 2 роки та 10 місяців з орендною платою 1 гривня на рік комплексу під розміщення підрозділу морської піхоти.

1 жовтня 2019 року на адресу Херсонської обласної ради надійшло звернення від Міністра оборони України Андрія Загороднюка з проханням розглянути можливість передачі зі спільної власності територіальних громад Херсонської області у державну власність із віднесенням до сфери управління Міністерства оборони вказаного об’єкту.

Звернення Міністерства оборони було розглянуто на засіданнях усіх депутатських комісій обласної ради. Питання було рекомендовано до розгляду під час пленарного засідання сесії та підтримано депутатами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину