Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2018
02.11.2018
270
0

Херсонська міська рада переходить на українську мову?

Херсонська міська рада переходить на українську мову?

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко закликав колег на сесії міської ради 2 листопада виступати українською мовою. Він зробив зауваження під час обговорення одного з питань депутату Олегу Романюку, передає ПІК.

«Олег Ярославович, якщо у нас сьогодні день порад, я вам пораджу, все ж таки, вивчити державну мову, бо на минулій сесії ми російську як регіональну скасували. Якщо ви депутат Херсонської міської ради, а Херсон – це Україна, нагадую…Може перекладача з консульства російського запросити?», - розгнівано прокоментував Миколаєнко.

Депутат Олена Мазур, яка теж розпочала виступ російською мовою, після цього, зауважила: «Прошу пробачення. Це мій останній виступ російською мовою».

«І вам раджу вивчити державну мову», - звернувся до неї міський голова.

«Я вивчу», - запевнила Мазур.

Треба зазначити, що під час сесії російською мовою виступав 2 листопада не лише депутат Олег Романюк та Олена Мазур. Зокрема, депутат та директор КП "Херсонелектротранс" Єгор Устинов, який нещодавно подорожував разом з міським головою у Туніс, також виступав російською мовою. 

 Нагадаємо, на сесії 19 жовтня депутати прийняли рішення відповідно до якого  російська мова втратила статус регіональної

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину