Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
01.10.2018
1053
0

Херсонська лікарня має приймати психічно хворих злочинців

Херсонська лікарня має приймати психічно хворих злочинців

МОЗ планує на Херсонщині у обласній психіатричній лікарні відкрити відділення для примусового лікування людей, які вчинили злочини у стані психічної хвороби.

Про це є відповідний Наказ Міністерства охорони здоров`я, повідомив директор Департаменту охорони здоров`я ХОДА Віктор Короленко на засіданні постійної комісії облради з питань управління об’єктами комунальної власності, передає ПІК. Це пов’язано з закриттям у Дніпрі лікарні, де утримувались психічно хворі люди, які вчинили важкі злочини.

«МОЗ покладає на обласну раду ініціювання питання створення відділення, але зрозуміло, що коштів на це в обласному бюджеті нема», - додав Короленко.

Як пояснив головний лікар психіатричної лікарні Павло Паламарчук, передбачається будівництво триповерхового окремого корпусу на 6 відділень для примусового лікування людей. Для цього треба для початку замовити проект, вартість якого близько 10 мільйони гривень.

Члени депутатської комісії взяли інформацію до відома, висловивши думку, що фінансування таких проектів - це завдання держави.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину