Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
14.02.2020
1079
0

Херсонська лікарня готова до співпраці з закордонними партнерами

Херсонська лікарня готова до співпраці з закордонними партнерами

12 лютого представники лікарні ім.Є.Є.Карабелеша взяли участь у візиті, організованому Посольством Королівства Нідерланди.

У ході візиту відбувся семінар за темою: «Охорона здоров'я в Україні та Нідерландах: підвищення якості та ефективності за допомогою розумних рішень». У двосторонніх зустрічах брали участь бізнес-делегації 15-ти нідерландських компаній, які працюють у секторі охорони здоров’я та зацікавлені долучитися до процесу реформ у галузі охорони здоров’я України, а також у налагодженні партнерських зв'язків із представниками державного та приватного сектору.

Генеральний директор лікарні ім..Є.Є.Карабелеша Алла Малицька провела переговори з представниками компанії Valorange, яка працює з інформаційними технологіями в секторі охорони здоров'я і більше десяти років підтримує лікарні та інші організації сектору.

Однією з розробок компанії є таке рішення як Reflex - це інструмент для лікарень з моніторингу та оцінки безпеки пацієнтів. Reflex надає детальну інформацію лише про три, але життєво важливі показники: смертність у лікарнях, тривалий термін перебування та незапланована реадмісія. Головною перевагою системи Reflex є її здатність обробляти вже зібрані лікарняні дані, незалежно від того, наскільки база даних складна чи обширна. Це гарантує миттєвий зворотний зв’язок для керівників та фахівців, а отже, сприяє покращенню.

Під час переговорів обидві сторони переговорів дійшли згоди, що якість та безпека пацієнтів у сфері охорони здоров’я завжди можуть підвищуватись. Для цього потрібно налагоджувати контакти та співпрацювати за найкращими світовими практиками.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину