Pik
Сьогодні, 14 Ноября 2018
04.06.2018
464
0

Херсонська команда екстреної медичної допомоги повернулася з нагородами

Херсонська команда екстреної медичної допомоги повернулася з нагородами

Херсонська команда екстреної медичної допомоги виборола ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю. Про це повідомив у Фейсбук Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров‘я Херсонської ОДА, передає ПІК.

4

У червні 2018 року під егідою МОЗ України відбулися Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018», в яких команда екстреної медичної допомоги Херсонського ОТЦЕМД та МК виборола ІІІ загальнокомандне місце серед 40 команд України, Польщі та Литви, - повідомив Короленко.

1

Також перше місце в номінації «Лідер» серед лікарських бригад Е(Ш)МД виборола бригада херсонців у складі лікаря А. Величкота фельдшера Р. Ярмоловича. Першою серед фельдшерських бригад в конкурсному завданні «Надзвичайна подія» (надання екстреної медичної допомоги при ДТП) знову стала бригада Херсонського ОТЦЕМД та МК у складі В. Токарева та С.Єгорова.

3

2

5

Не відставали й водії «екстренки»: серед 40 учасників спеціальних змагань водійського «слалому» «Черкаських медичних ралі – 2018» 3 та 5 місця посіли члени бригад Е(Ш)МД водії В. Зенченко та В.Матковський.

Читайте також: На Херсонщині «швидка» включила зворотній зв’язок

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

01.01.1970
01.01.1970

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину