13.05.2018
420
0

Херсонська "Дніпрянка" виграла бронзу у миколаївського "Реала" (фото)

Херсонський гандбольний клуб "Дніпрянка" став бронзовим призером першості України з гандболу у Суперлізі серед жінок. Про це повідомляє ПІК.

Сьогодні, у Херсоні, проходив другий матч серії плей-оф за бронзові нагороди у Суперлізі з гандболу між херсонською"Дніпрянкою" та миколаївським "Реалом".

Програвши першу гру 20:19, миколаївки  вийшли на гру у Херсоні, щоб  взяти реванш і навіть повели у рахунку 3:0 на початку гри, але з четвертої до чотирнадцятої хвилини більше забити не спромоглись.  Цим скористалися херсонки, які вийшли  вперед і вже надалі не віддали переваги суперницям. Перший тайм завершився перемогою "Дніпрянки" 13:11.

Другий тайм був більш результативним та пройшов за повної переваги херсонських гандболісток. Був момент, коли херсонки вигравали 8 м'ячів у суперниць, але у підсумку 29:25 на користь "Дніпрянки"

Володарем бронзи «Дніпрянка» стає шостий раз поспіль.