Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
17.12.2020
328
0

Херсонська державна ветлікарня допомагає безпритульним тваринам

Херсонська державна ветлікарня допомагає безпритульним тваринам

Питання регулювання чисельності безпритульних тварин завжди є актуальним для будь-якого міста України. Найефективнішим способом його вирішення є стерилізація.

У Херсоні питанню стерилізації приділяється значна увага: у місті діє програма регулювання чисельності безпритульних тварин, реалізацією якої займається МКП «Гарантія» Херсонської міської ради. Херсонська міська державна лікарня ветеринарної медицини співпрацює з комунальним підприємством. А саме: проводить стерилізацію безпритульних тварин і вакцинує їх проти сказу. Після проведення всього комплексу процедур, тварини отримують вушну ідентифікаційну бирку та повертаються до ареалу колишнього перебування.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Протягом 2020 року було стерилізовано 265 собак, ще 283 тварини отримали щеплення проти сказу.

Тварини після проведення стерилізації стають більш спокійними, а сама стерилізація позитивно впливає на їх здоров’я, зменшуючи ризик виникнення злоякісних новоутворень. Але це не означає, що тварини зовсім не будуть проявляти агресію.

Важливо! Свою агресивну поведінку собаки можуть проявляти під час захисту своєї території або їжі. Тому якщо люди підгодовують безпритульних песиків, то краще за все це робити в місцях, де найменша вірогідність того, що тварин хтось зможе потурбувати.

З питанням відлову безпритульних тварин можна звертатися до МКП «Гарантія» Херсонської міської ради (тел. 26-42-12; 0502007762), а з питань стерилізації тварин – до Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини (м.Херсон, вул. Гагаріна, 84; т. (0552)43-94-33).

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину