Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
25.10.2018
480
0

Херсонська делегація у Білорусі звернула увагу на проект «Водні ворота України»

Херсонська делегація у Білорусі звернула увагу на проект «Водні ворота України»

У Мозирі (Білорусь) у рамках першого Форуму регіонів  триває круглий стіл з питань розвитку річного судноплавства між Білоруссю та Україною, де херсонська делегація вкотре акцентувала увагу учасників заходу на проекті під назвою «Водні ворота України».

Про це написав у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

Реалізація проекту, відзначає він, сприятиме налагодженню торгових зв’язків з іншими країнами, дозволить експортувати та імпортувати продукцію та об’єднає товарні потоки Балтії, Скандинавії та  країн Азії.

Проект передбачає відновлення водного шляху Е-40 шляхом проведення днопоглиблювальних робіт компанією «Нібулон» для подальшого впровадження контейнерних перевезень і транспортування навалочних вантажів по річці Дніпро до Республіки Білорусь (потенційний вантажообіг до 25 млн тонн на рік).

Ключовим інфраструктурним об’єктом для запровадження комплексного транспортного коридору, що з’єднувати товарні потоки з країн Близького Сходу й Азії та Європу, може стати новий спеціалізований річковий термінал з відвантаження вантажів на річковий та морський трап сорт на території Білозерського району Херсонської області. Робота над реалізацією даного масштабного проекту вже розпочато якірним інвестором ТОВ СП «НІБУЛОН».

 Проект передбачає будівництво 5 причалів для можливості одночасного обслуговування до 4 Панамаксів, будівництво зернового терміналу потужністю 4 млн/тонн на рік, масло екстракційного заводу, комплексу з перевалки генеральних вантажів та газового LNG терміналу. Орієнтовна вартість проекту становитиме 400 млн дол.США, буде створено близько 800 нових робочих місць.

Завтра долучаться до роботи першого Форуму регіонів Президент України Петро Порошенко та Президент Білорусі Олександр Лукашенко, відзначив голова ОДА. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину