Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
08.09.2016
175
0

Херсонщину намагаються занурити в хаос - активіст

Херсонщину намагаються занурити в хаос - активіст

На прес-конференції в столиці активіст Херсонщини, блогер Тарас Бузак висловив свою думку з приводу ситуації на Херсонщині і спроби перевороту, яка намічається на завтрашню сесію обласної ради.

«Ми живемо в тому регіоні, в якому за 2 години російські танки можуть бути на лівому березі Дніпра навпроти міста Херсона. Будь-яка ситуація, яка пов'язана з розхитуванням області - вона небезпечна.

Російська армія приходить туди, де її зустрічають хлібом-сіллю. Тому не повинно бути у владі людей, які так чи інакше симпатизують або симпатизували Російській Федерації. Задача Росії проста: це хаос, махновщина та безлад на території, що межує з Кримом. Для того, щоб показати: «Бачите, в хунті не має порядку, а у нас стабільність, порядок».

Треба врахувати, що майже половина Херсонщини спокійно дивиться російські канали, слухає російське радіо . Представники певних політичних сил, які говорять, що вони демократи, патріоти й підтримують цілісність України, разом з представниками «Нашого краю» ставлять за мету перехопити владу спочатку у обласній раді, шляхом переформатування більшості та зняття з посади голови обласної ради. Потім - це плани щодо губернатора Херсонщини, міська влада і так далі. Ці всі позиції призводять лиш до одного: влада, яка існує в державі, починає потроху відходити з нашої області.

Крім переформатування і зняття голови ОДА, на цю сесію виноситься питання, яке проштовхує «Батьківщина» - це ліквідація Перспективного плану по децентралізації. А разом з тим інше питання - встановлення відносин між областю, районами на підставі угод.

А також забрати у районних держадміністрацій та у обласної держадміністрації так звані делеговані повноваження, які надані, і перевести їх до районних рад та до обласної ради.

На таких підставах існують держави з федеративним устроєм. Це угоди між центром і суб'єктами федерацій. Фактично нам пропонують приховану федералізацію.

Робиться все, щоб взагалі занурити нашу область в хаос, безвладдя. Тому вже зараз херсонці-патріоти починають піднімати питання про звернення до Президента, до народних депутатів: щоб вони змінили закон і запровадили на Херсонщині військо-цивільну адміністрацію.

Ворожі сили активно діють на Херсонщині. Всім журналістам області розіслали лист, в якому закликають 9 вересня зібратися під облдержадміністрацією, щоб знести владу. Я вважаю, що Президент має звернути увагу на нашу область", - каже Бузак. 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину