Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
11.07.2019
3526
0

Херсонщину з робочим візитом відвідала Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко

Херсонщину з робочим візитом відвідала Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко

10 липня вперше з робочим візитом до Херсонщини завітала Заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.Про це ПІК повідомила Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

Візит розпочався із зустрічі з представниками місцевих і всеукраїнських ЗМІ. Було багато питань стосовно впровадження інституту приватних виконавців, боротьби з неплатниками аліментів і заробітної плати. 
Особливо зацікавила журналістів ініціатива Уряду та Міністерства юстиції #ЧеснаПлатіжка. Херсонці, як і мешканці інших областей України, не мають сплачувати за повітря. 
У рамках робочого візиту Світлана Глущенко взяла участь у промо-заході «Професія приватного виконавця: доступ до професії та її переваги».

Професія приватного виконавця з'явилась в Україні відносно нещодавно. Тому досі існують певні міфи. Наприклад, що приватний виконавець - це колектор. Деякі органи місцевого самоврядування бояться співпрацювати з приватними виконавцями, бо просто не знають чим вони займаються.

- Дуже приємно, що на нього завітали не лише адвокати та досвідчені юристи. А й студенти, які саме зараз активно обирають вектор розвитку власної кар'єри. про власну практику, з якими проблемами доводилось стикатись. 
Сподіваюсь, що завдяки таким інформаційним кампаніям громадяни стануть більш обізнаними стосовно цієї професії. І отримають реальний вибір - кому саме довірити виконання судового рішення. – зазначила Заступниця Міністра юстиції.

На Херсонщині зараз працюють усього 2 приватних виконавця. Вони розповіли Вони розповіли про власну практику, з якими проблемами доводилось стикатись. 

Крім того, під час візиту до Херсона Світлана Глущенко провела засідання регіонального оперативного штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, та оперативного штабу щодо стягнення заборгованості по аліментах.

- Державні виконавці Херсонщини стягнули на користь 11 тисяч дітей більше 85 мільйонів гривень. І все завдяки дії кількох пакетів законів «Чужих дітей не буває». Це реальні результати роботи, які відчувають на собі тисячі громадян. – зазначив під час засідання штабу керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Також одним із пріоритетів роботи Державної виконавчої служби є захист економічних прав громадян. Тому так важливо повертати працівникам їх законні кошти. З початку року державні виконавці області повернули працівникам майже 2 мільйони законних коштів.

- Державні виконавці Херсонщини показують достойні результати роботи,їх показники є вище середнього рівня по країні. За що їм дякуємо, бо кожна робота – це, в першу чергу, люди. Дуже приємно, що задля захисту прав дітей свої – зусилля об’єднали державні виконавці, органи поліції, пробації та прикордонної служби. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити нашим найменшим громадянам щасливе майбутнє! – зазначила Світлана Глущенко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину