Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
Анонс
18.06.2018
560
0

Херсонщину відвідає делегація Представництва ЄС в Україні

Херсонщину відвідає делегація Представництва ЄС в Україні

20-22 червня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Херсон та Нову Каховку з офіційним візитом, повідомляє Департамент інвестиційної та промислової політики ХОДА, передає ПІК.

20 червня о 15.30 у Новій Каховці відбудеться публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Місце проведення – Новокаховська міська рада, просп. Дніпровський, 23, конференц-зала. Захід відбудеться за участі представників неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молоді, освітян, активістів, зацікавлених жителів міста.

21 червня о 13.30 у Херсоні відбудеться Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС за адресою , готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43, конференц-зала. Захід відбудеться за участі представників неурядових організацій та зацікавлених у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадян.

21 червня о 15.30 у Херсоні відбудеться тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?», за адресою готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43, конференц-зала для представників громадських організацій.

22 червня о 13.00 у Херснському державному університеті (вул. Університетська, 27, головний корпус) відбудеться брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу за участі студентів, школярів, активної молоді.

22 червня о 14.30 у Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування (вул. Потьомкінська, 13) відбудеться семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?».

Реєстрація для участі обов’язкова, деталі за посиланням

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину