Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
18.06.2016
233
0

Херсонщина та Болгарія обговорили перспективи співпраці

Херсонщина та Болгарія обговорили перспективи співпраці

Вчора в ОДА відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з з Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні паном Красіміром Мінчевим, який завітав, щоб особисто познайомитися з керівництвом облдержадміністрації.

Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці Болгарії з Херсонською областю.

Андрій Гордєєв зауважив, що сьогодні на Херсонщині проводяться кардинальні дії для удосконалення інфраструктури області:

«Ми робимо все для того, щоб інвестиційний клімат був максимально комфортним для бізнесу. Починати підприємницьку діяльність на Херсонщині дуже вигідно завдяки помірній ціновій політиці, при цьому зберігається потужний і невичерпний інвестиційний потенціал».

Красімір Мінчев погодився з очільником області й особливу увагу звернув на розвиток і співпрацю у туристичній галузі.

«Ви маєте хороші туристичні молодіжні проекти, які зацікавлять багатьох гостей області та іноземців. Зумійте правильно й вигідно презентувати їх загалу, розрекламувати для людей», - зауважив пан Мінчев.

Окрім цього, вели мову про євроінтеграцію і голова ОДА Андрій Гордєєв відмітив, що в процесі входження до європейської спільноти важливо зберігати людяні відносини між країнами. Саме тому Херсонщина прагне тісно співпрацювати як з Болгарією, так і з іншими країнами, щоб обмінюватися адміністративним досвідом, бізнесовими можливостями й залучати інвесторів.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину