Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
23.08.2016
179
0

Херсонщина святкує День Державного Прапора

Херсонщина святкує День Державного Прапора

Сьогодні, 23 серпня, українці святкують національне свято День Державного Прапора України. У рамках відзначення свята на Херсонщині відбулася церемонія підняття державного прапора, повідомляє у фесбук Херсонська облрада.

На урочистій церемонії підняття прапору були присутні: перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, в.о. заступника голови ОДА Дмитро Бутрій, заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Честь підняти український прапор випала першому заступнику голови ОДА Валентині Січовій та військовому комісару Херсонського обласного військового комісаріату Ігорю Буднику.

«У нас з вами найбагатша країна в світі. Найбільше Україна славиться безмежними золотими нивами та безхмарним, голубим небом. Що і зображено в кольорах нашого державного прапору, - зазначила у своїй промові до присутніх на церемонії В.Січова. - У найтяжкі та святкові хвилини цей символом завжди з нами. Наша країна, її прапор та гімн - це одне ціле . Роз'єднати нас неможливо . Ми є незалежними, ми будемо незалежними і над нашими землями буде завжди майоріти український державний прапор».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину