Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
08.09.2016
133
0

Херсонщина розповість про себе у Литві

Херсонщина розповість про себе у Литві

З 22 по 27 вересня у Литві проведуть Дні Херсонщини під гаслом "Через культуру до економіки", повідомляє прес-служба ХОДА.

Сьогодні, 8 вересня, на засіданні бюджетної комісії депутати розглянули можливість внесення змін до обласного бюджету, зокрема щодо збільшення коштів на проведення цього заходу на належному рівні.

«Нас запросили на фестиваль культури. Це наш візит у відповідь за теплий прийом литовської делегації в травні цього року на Мельпомені Таврії. Користуючись нагодою під час візиту до Литви, ми плануємо представити Херсонський регіон, показавши економічний та інвестиційний потенціали області. У нас заплановані зустрічі з підприємцями, представниками мерії, тощо. Ця поїздка для регіону дуже важлива», - наголосила перший заступник голови ХОДА Валентина Січова.

У свою чергу, координатор проекту Наталя Бімбірайте зазначила, що даний захід дозволить литовському народу ближче познайомитися з культурною спадщиною півдня України, сприятиме популяризації туристичної привабливості Херсонщини, налагодженню економічних зав'язків, сприятиме розвитку співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством країн, утвердженню європейських цінностей.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину