Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
24.06.2016
128
0

Херсонщина активно просувається у напрямку протидії інформаційній агресії

«Вчора пройшло засідання колегіі Держкомтелерадіо... Багато уваги до прикордонних областей, Херсонська - активна в роботі з нацрадою , МІПом, Держкомтелерадіо.

Ми перша область, де вже розпочата робота з впровадження проекту, підтриманого Сергієм Костинським, мова про проект Радіо громад, який просувається завдяки асоціаціі громад...

Ми порушили питання активаціі роботи з протидіі російській інформаційній агресіі: питання оборони, саме завади сигналам, що "валять" з окупованоі територіі на нашу область.

Ми повернулися до питання подальшого розповсюдження септобоксів( тюнерів) цифрового мовлення Т2. Посилення сигналів на існуючих передавачах Зеонбуду та встановлення додаткових.

Шановні, хто стукає, тому і відчиняється... Голова ХОДА , Андрій Гордєєв "нарізав" багато завдань. Повірте, вони розв'язуються. Скоро ми отримаємо нову партію септобоксів... працюємо, скоро встановимо більше передавачів, працюємо, на жаль, не все можна писати в публічність, але дуже хочеться якнайскоріше видихнути і сказати , ми подолали чимало перешкод, украінське мовлення діятеме на украінській землі.

Дякую всім, хто небайдужий, всім партнерам та однодумцям», - звітувала у Фейсбуці директор інформаційного департаменту ОДА Ольга Савенко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину