Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
21.08.2019
1252
0

Херсонщина зустрічатиме «Студентську республіку» у Лазурному

Херсонщина зустрічатиме «Студентську республіку» у Лазурному

З 23 по 26 серпня за сприянням Херсонської обласної державної адміністрації у СОТ «Прибрежний» (с. Лазурне, Скадовський район) відбудеться фінал ХХІ Міжнародної програми «Студентська республіка» .

Студреспубліка – громадський рух, який є за статусом всеукраїнським і молодіжним, об’єднує мережевим чином молодь і студентів, а також прогресивних експертів, і представлений у кожному регіоні України, залучає практично кожен виш. Організація була заснована у 2006р. Лідер руху – Павло Вікнянський.

Місія організації – виховання поколінь, здатних вільно мислити, свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави, входження України до топ-20 розвинених країн світу.

Студреспубліка еволюціонувала з однойменної програми Народно-демократичної ліги молоді. Міжнародна програма «Студентська республіка» (або літній цикл Студреспубліки) стала найбільш довгограючим із усіх громадських проектів в Україні, реалізується по схожій схемі кожен рік влітку, з 1998р.

На узбережжі Чорного моря з 2004 по 2013рр. – в Криму, а з 2014р. – на півдні України до Дня незалежності України за участі переможців регіональних етапів (а це близько 1000 молодих лідерів та інтелектуалів) відбувається фінал Студреспубліки.

У 2015році фінал Студреспубліки вперше відбувся на Херсонщині, на Арабатській Стрілці, тема події: «Програма модернізації України».

Цього року фінал ХХI Студреспубліки-2019 пройде знову на Херсонщині, у Лазурному. Тема події: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

Протягом 3-х днів на учасників очікує потужна оргдіяльнісна гра на тему події та яскрава мульти-фестивальна частина.

Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів: «Студентська Мафія», «Фестиваль аматорського відео», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», «Денна туса», «Кубок КВН», «Леся-фест», «Екстер-фест» і багато інших активностей. Звісно, буде обрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

Окрім багатьох місцевих проектів, республіканцями реалізуються декілька основних загальнонаціональних, серед яких виділимо: «Зимова Студреспубліка» (камерна ОДГ у Карпатах, як правило, кінець лютого), «Новий старт» (проходить весною під Києвом, під час проекту напрацьовується Стратегія-2050 для України), Громадянські лекторії (збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України тощо) та, власне, літній цикл Студреспубліки (регіональні по всій країні + фінальний етап на чорноморському узбережжі).

Такі громадські ініціативи як Студентська республіка, дають можливість активним, креативним, амбіційним, небайдужим, інтелектуальним,  перспективним молодим людям долучатися до створення, розробки та впровадження різного роду проектів, що ведуть Україну до плеяди розвинених країн світу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину