Pik
Сьогодні, 19 Июля 2019
24.04.2018
539
0

Херсонщина заборгувала «Укрзалізниці» більше 3,6 млн грн за пільговиків

Херсонщина заборгувала «Укрзалізниці» більше 3,6 млн грн за пільговиків

Напередодні туристичного сезону, який розпочнеться у Херсонській області вже 30 квітня, традиційно постає питання «чи пустять до Херсонщини таку кількість потягів, яка впорається з напливом туристів до морських курортів?».

Як повідомив кореспонденту ПІК голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, ситуація з потягами до Херсона напередодні відкриття нового туристичного сезону напружена. За його словами, ОДА зверталася з цього приводу письмово у різні інстанції, були розмови з керівництвом «Укрзалізниці», і «Укрзалізниця» наче обіцяє збільшити кількість потягів у напрямку Херсона.

В свою чергу, прес-центр «Укрзалізниці» повідомив про те, що Херсонська область у повному обсязі не відкошкодовує збитки регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні.

Так, у 2017 році область компенсувала лише 7.7% збитків, і заборгувала перед «Укрзалізницею" більше 3 млн грн. У І кварталі 2018 року Херсонщина збільшила свій борг ще на 601 тис грн., виплативши «Укрзалізниці» 62, 2 тисяч грн замість 663, 1 тис грн.

Тож можна припустити, що не виплата "Укрзалізниці" компенсації за пільговиків є однією з причин того, чому Херсонщина повною мірою не забезпечена потягами.

Нагадаємо, в "Укрзалізниці" заперечили чутки про скасування потягу №102 "Херсон-Київ"

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину