Pik
Сьогодні, 21 Січня 2019
Ексклюзив
12.02.2018
1821
2

Херсонщина втратила молочний бренд

Херсонщина втратила молочний бренд

З торговельних прилавків Херсона останнім часом зникла популярна продукція «Веселий пастушок». Про це повідомляє ПІК.

Звісно, не проблема купити «молочку» від інших виробників, але суть у тому, що кефір, сметану і т.д. під згаданим брендом випускав херсонський завод «Данон Дніпро». Саме цю лінійку кисломолочних продуктів у м’якій упаковці споживач полюбив за високу якість та доволі демократичні ціни.

Чому більше не продається «молочка» під місцевим брендом, у магазинах споживачам не пояснюють, мовляв, нема і все. ПІК вирішив з’ясувати, куди ж подівся «Веселий пастушок»?

За коментарем ми звернулися до прес-служби групи компаній «Данон», яка розташована у столиці. Там пояснили, що традиційна продукція - «Веселий Пастушок» як така залишиться, просто випускатимуть її тепер у Кременчузі, на заводі «Данон Кремез». Херсонський же завод - «Данон Дніпро» зосередиться винятково на випуску йогуртів та десертів.

«Наша компанія має амбітні плани щодо подальшого розвитку заводу «Данон» у Херсоні. Зокрема, вже у 2018 році ми запланували низку продуктових інновацій у йогуртово-десертній категорії, що дозволить нам збільшити обсяг готової продукції та надати нашим споживачам більший вибір здорових продуктів», - зазначив Михайло Юзва, директор заводу «Данон Дніпро».

У компанії запевняють, що перенесення виробництва традиційної «молочки» до Кременчука ніяк не відобразиться на херсонських споживачах. Схему дистрибуції на півдні країни «Данон» залишає незмінною і продукцію привозитимуть вчасно. І все це зрозуміло, але… Херсонщину залишив один із місцевих брендів. Наш «Веселий пастушок» більше не наш. І це факт.

Новини по темі

Коментарі

Молочница, 12.02.2018
А все смотрела, куда наше молоко делось! Перестали продавать. Теперь понятно , будут привозить с другого завода(
Веселий пастушок, 12.02.2018
Отака ф...я малята

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину