Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
15.07.2019
2785
0

Херсонщина в нових господарських руках?

Херсонщина в нових господарських руках?

13 липня 2019р. Херсонщина отримала фактично з рук самого Президента Указ про призначення  та презентацію новоспеченого голову облдержадміністрації.
Новопризначений під час публічного спілкування з Президентом України на Чонгарі рішуче  та амбітно запросив  Гаранта Конституції  відсвяткувати його, Ю.Гусєва день народження  15 листопада цього року саме на КПП «Чонгар»  та «Каланчак», які він,  вже в якості голови Херсонської ОДА  зобов’язався  продемонструвати  в цей день усім ЗМІ та самому Президентові України -  завершеними, згідно першого етапу реконструкції даних КПП.

З понеділка Юрій Гусєв продовжив керувати областю: рішучі наради, звільнення і ось ЗМі знову почули:
Голів районів Херсонщини  будуть відбирати в Києві за проектом на кшталт реєстрації кандидатів в народні депутати «Слуга Народу»  - електронна реєстрація кандидатур  за власним бажанням та з програмами  і пропозиціями розвитку Херсонщини в кожному районі.


Проект зараз має назву «соціальні ліфти».

Але регіон сприйняв цю новину скептично.
Нагадаємо, що всю Україну захлиснули корупційні скандали з даною реєстрацією кандидатів в народні депутати від «Слуги народу» на дострокові вибори Парламенту, а тих, хто офіційно пройшов реєстрацію, запропонував програми, ідеї, хто повірив «Слузі Народу», але не заплатив за округ від 150 до 300 тисяч дол. США (як повідомлялося в ЗМІ) – їхні реєстрації навіть не відкрили.  Так на округи отримали від « Слуги народу»  не зареєстрованих  ідейних та професійних кадрів, а так званих «парашутистів». І Херсонщина не була виключенням.

Тож тут напрошується декілька висновків:

перший. або новий губернатор вже домовився зі «смотрящими» за Херсонщиною  і проект призначення голів районів області – це ті ж самі торги посадами під прикриттям реєстрації та прозорості відбору кадрів.
Або йому не дали вибору і він вимушений грати за правилами, які йому надиктовані в Києві, але тими ж, хто продавав округи Херсонщини .
другий.  Новопризначений голова ОДА не має власної команди, з якою міг би успішно провести   швидкі електорально-значимі проекти  в Херсонській області, тому прийняв саме такий спосіб формування команди управлінців Херсонщиною, щоб виграти час та розібратися в кадровому потенціалі ввіреного йому регіону .
третій. Юрій Гусєв має на меті швидко презентувати КПП «Чонгар» та «Каланчак», кадри в районах йому не дуже важлива тема, бо він після успішної презентації даних КПП планує переможно повернутися в Київ на посаду, не нижчу, ніж  була при призедентстві П. Порошенку. (чиновник Укроборонпрому).Четвертий. Юрій Гусєв не самостійний гравець, він призначений групою осіб, які відповідають в  партії  «Слуга Народу» та в офісі Президента України  за Херсонщину. Тому він виконує план та доручення виключно ті, які йому наказали  керманичі, котрі  лобіювали  його призначення в Києві. (Відносно прозвищ,  які фігурували під час  скандалів з висуненням кандидатів в народні депутати від «Слуги Народу» :……….) 
Тож,  п’ятий висновок:
Юрій Гусєв відмовився від прохідного списку в народні депутати України під прапорами «Слуги Народу», дистанціювався від «смотрящих» різного штибу,  та амбітно вирішив спробувати довести свою фаховість на теренах Херсонщини і восени посісти  заслужене ним місце в КабМіні, а після себе залишити ефективну команду менеджерів-управлінців, яких зможе просіювати завдяки електронній реєстрації.


Так чи інакше, але Херсонщину турбують  на справді 4-ри головних питання :


1.  чого чекати від нової влади Херсонскій області  окрім КПП на Чонгарі та  в Калачаку?
2.  Хто буде розбудовувати Херсонщину економічно, а політично не дасть її розхитати ?
3.  Хто реально керує Херсонським регіоном  де питання лісу, піску, митниці, землі, комунального нерухомого майна  – це корупційна тіньова сфера, в якій опонентів з легкістю вбивають (справа К. Ганзюк тому підтвердження), де процвітає рейдерство в агросекторі, де питання меліорації земель над актуальне для сільгоспвиробника, де дуже реальна історія з реваншем пропутінських політичних проектів?
4. Чого   і від кого чекати  пересічному мешканцю області в питаннях медобслуговування, опалення,  тарифів на ЖКпослуги ?

Від редакції лише додамо:

Дуже щиро сподіваємося, що наш аналіз буде помилкою, що Юрій Гусєв стане реально лідером-господарником в Херсонщині, що в його амбітні плани входить розвиток унікального краю, в якому зараз він тримає «регіональну булаву».
Ми бажаємо перемог йому та Херсонщині, а відлік справ та часу вже пішов. Тож подивимось що нам покаже осінь 2019.  
Чекаємо з надією.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину