Pik
Сьогодні, 18 Квітня 2019
19.07.2018
687
1

Херсонщина увійшла в десятку кращих областей з виконання ремонту доріг

Херсонщина увійшла в десятку кращих областей з виконання ремонту доріг

В Україні протягом I півріччя 2018 року виконано більше 50% плану ремонту доріг.

Про це повідомив заступник голови ХОДА Олександр Адамчик з посиланням на Віце-прем'єр-міністр України Володимира Кістіона, передає ПІК з посиланням на Newscity.

За його словами, найкраще ремонт проходить у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській і Хмельницькій областях.

«У них відсоток виконання робіт перевищує у середньому 80%», - підкреслив Кістіон.

При цьому, найгірші показники з ремонту зафіксовані у Житомирській, Миколаївській, Рівненській, Сумській та Чернівецькій областях. «Найгірша ситуація у Чернівецькій та Сумській областях. Там до до цього часу не розпочаті ніякі роботи, відсутня навіть проектна документація. За такого рівня фінансування, яке найбільш високе за останні роки, це неприпустимо», - відзначив Кістіон.

При 5 млрд гривень коштів Дорожного фонду – на казначейських рахунках лишаються незадіяними 3,2 млрд гривень. Крім того, не використовуються 2,9 млрд гривень від митного експерименту.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Провокатор, 19.07.2018
Кистиону справку готовили пьяницы или провокаторы. Ни в какое сравнение не идет состояние дорог Херсонской-Николаевской(хотя бы Н.Алексеевка-Чонгар, Чонгар-Херсон,..) областей и дорог Черновицкой и Сумской областей. Там дороги отличные, а готовятся еще лучьше! Несколько помешала погода, но это не дает права Кистиону и др. поливать грязью дорожников указанных областей. Рекомендую Кистиону, хоть иногда, покидать пределы КабМина и близлежащих ресторанов.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину