Pik
Сьогодні, 19 Квітня 2019
03.04.2019
133
0

Херсонщина сплатила до бюджету 1,8 мільярда гривень податків

Херсонщина сплатила до бюджету 1,8 мільярда гривень податків

Як повідомили в управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за І квартал цього року суб’єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 1777 млн. грн. податків і зборів. Це на 230 млн. грн. більше, ніж у січні-березні 2018 року, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Із загальної суми надходжень до державного бюджету перераховано 757 млн. грн., що перевищує минулорічний показник на 11 відс. або 76 млн. гривень.

До місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 1020 млн. гривень. У цьому році місцеві громади Херсонської області отримали у своє розпорядження майже на 18 відс. більше, що в фінансовому еквіваленті складає 153 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 924 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного соціального внеску складає майже 21 відсоток.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину