Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
03.02.2021
296
0

Херсонщина розпочинає роботу над створенням Стратегії розвитку туристичного потенціалу області в співпраці з ДАРТ

Херсонщина розпочинає роботу над створенням Стратегії розвитку туристичного потенціалу області в співпраці з ДАРТ

1 лютого відбулася онлайн-нарада, ініційована Державним агентством розвитку туризму України та управлінням туризму та курортів Херсонської ОДА. До участі у нараді за головуванням очільниці ДАРТ Мар'яни Олеськів було запрошено представників територіальних громад, громадських об'єднань, природоохоронних територій та туристичного бізнесу. Зустріч поклала початок роботі над створенням Стратегії розвитку туристичного потенціалу Херсонської області.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Першочерговим завданням, що стоїть перед туристичним сектором, на сьогодні є детальний аналіз туристичних громад з метою визначення потрібних кроків щодо налагодження інфраструктури, облагородження місць відпочинку, підвищення якості надання послуг.

«Нам потрібен детальний аналіз туристичних громад та стану інфраструктури в Херсонській області. Для того, щоб наші експерти змогли підготувати аналітичний звіт для створення ефективної Стратегії розвитку туристичного потенціалу Херсонської області», - підкреслила Мар'яна Олеськів.

Крім того, наразі ДАРТ працює також над розробкою «Мапи пріоритетних туристичних маршрутів України». Херсонщина має стати пілотним майданчиком, на якому планується відпрацьовувати регіональну стратегію розвитку туризму в контексті розробки цільової національної програми «Мандруй Україною».

«Ми зробили важливий крок у майбутнє - почали роботу над створенням Стратегії розвитку туристичного потенціалу Херсонської області. Це важливий знак, що свідчить про об'єднання сил для досягнення спільного результату. Дякую Державному агентству розвитку туризму України за е, що придіяляють значну увагу Херсонщині», - зазначив начальник управління туризму та курортів Херсонської ОДА.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину