Pik
Сьогодні, 26 Травня 2020
11.09.2018
589
0

Херсонщина презентує у Києві для інвесторів 4 км морського пляжу

Херсонщина презентує у Києві для інвесторів 4 км морського пляжу

Херсонщина під час цьогорічного міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», що вперше відбудеться у Києві, презентує 4 ділянки для інвестицій у прибережній смузі на морі.

Це компактні місця для забудови – саме так в області хочуть «дотягнутися» до стандартів у туризмі, що є в інших країнах, таких як Туреччина чи Єгипет. Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«Ми будемо презентувати близько 4 потенційних ділянок для інвестицій. Повірте, в Україні таких ділянок уже для інвестицій немає. Одна з них – 4 км зона пляжу, яка буде презентована саме для забудови інвесторам. Ми маємо підняти стандарти, які в нас є, туризму і саме так ми можемо це зробити», - сказав голова ОДА.

Минулорічний  форум був присвячений зеленій енергетиці і, як стверджують в ОДА, це дало поштовх її розвитку на Херсонщині.

Цього року на форумі «червоною ниткою» проходитиме сільськогосподарська переробка та туристичний бізнес.  

Херсонський міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» вперше проходитиме у Києві, 21 вересня 2018 року, в КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16 а).

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину