Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2019
18.10.2018
439
0

Херсонщина презентує аграрний, машинобудівний та туристичний потенціал області на форумі у Білорусі

Херсонщина презентує аграрний, машинобудівний та туристичний потенціал області на форумі у Білорусі

Протягом 25-26 жовтня у м.Гомель Республіки Білорусь відбудеться перший форум регіонів Білорусі та України, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Міжнародний захід покликаний укріпити й активізувати співпрацю між  сусідніми країнами, представити їх економічний, науково-освітній, культурний потенціал, надати додатковий імпульс взаємодії бізнес-структур.

Делегація підприємців Херсонщини на чолі з головою ОДА Андрієм Гордєєвим та у супроводі президента Херсонської торгово-промислової палати Вікторії Остроумової також долучиться до Форуму регіонів, щоб презентувати аграрний, машинобудівний та туристичний потенціал регіону. 

Довідково: Двосторонній діалог між Україною та Білоруссю значно активізувався на всіх рівнях і це дозволило реалізувати деякі проекти. За 8 місяців 2018 року Україна стала другою за обсягом товарообігу та експорту серед усіх торговельних партнерів Республіки Білорусь, по імпорту – четверте. За 7 місяців 2018 року Білорусь посіла одинадцяте місце в рейтингу найбільших експортних ринків України. За підсумками січня-серпня поточного року товарообіг з Україною склав 3,7 млрд доларів США.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину