Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
03.08.2020
462
0

Херсонщина потрапила до "зеленої зони": що це означає

Херсонщина потрапила до "зеленої зони": що це означає

31 липня 2020 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила кілька рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 по Україні. На Херсонщині цей рівень - зелений. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Для визначання зон враховують 4 показники: завантаженість ліжок у лікарнях, середня кількість тестувань у регіоні, виявлення нових випадків та динаміка зростання нових випадків інфікування.

Показники по областях будуть аналізувати щоп’ятниці. А нові зони на основі цих показників вводитимуться з понеділка.

Правила "зеленої" зони:

-дозволено масові заходи, за участю не більше однієї людини на 5 кв. метрів, а відвідувачі мають дотримуватися півтораметрової соціальної дистанції.

-дозволено проводити кіносеанси чи культурні заходи за умови заповненості залів не більше, ніж на 50%. Також закладам культури та громадського харчування дозволено працювати після 23.00.

-не можна перевозити у будь-якому громадському транспорті більше людей, ніж є сидячих місць. Перевізник має забезпечити водіїв масками.

Під забороною на період карантину по ВСІЙ Україні залишається:

-перебування в громадських будівлях і спорудах, громадському транспорті без респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно;

-перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус (або без посвідчення про взяття на облік бездомної особи);

-самовільно покидати місця самоізоляції, обсервації;

-перетин державного кордону України іноземцями та особами без громадянства, якщо у них немає поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, виданого страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України і покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на термін перебування в Україні;

-перетин КПВВ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіці Крим іноземцями й особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину